Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13146 10 Inch Stainless Steel Fry Pan Non Stick for Medium Use
Item:
#1886689
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13146 |
| Manufacturer Part # | 13146 |
| Height | 1.97" |
| Width | 10.63" |
| Depth | 18.7" |
| Weight | 2.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13146 10 Inch Stainless Steel Fry Pan Non Stick for Medium Use