RestaurantSupply.com is your trusted source for Savory aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Savory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Savory 1312300 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory 1312300 50 Ft Roll 7/16 Inch Gas Aluminum Tubing
| Fits with Manufacturer | Savory |
|---|---|
| Model Number | 1312300 |
| Manufacturer Part # | 1312300 |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Savory 1312300 Aluminum Tubing 50 Ft. Roll 7/16" Dia. Od., For Natural Or Lp Gas.
