RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 13087302 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 13087302 7.85 Inch Harness PC Board for OEM Commercial Use
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 13087302 |
| Manufacturer Part # | 13087302 |
| Height | 1.4" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 13087302 Harness Pc Board
