- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen 130871 25-1/4 Inch Door Gasket Rubber Red/orange New Style
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 130871 |
| Manufacturer Part # | 130871 |
| Height | 3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 130871 Door Gasket [ 22-3/4" X 25-1/4" ] [rubber ] Red/orange ], This Is The New Style Which Mounts On The Cabinet, And Pushes In With A Dart., Use Our B1012 # 32-1594 Groen # 130871., , The Old Style Is Mounted To The Door, And This Is Our B718 # 32-1352 Groen # 080640
