Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Rubbermaid bulk food storage containers and ingredient bins.
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid 1306-L3 bulk food storage containers and ingredient bins
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rubbermaid 1306-L3 1/2 Cu Inch Tilt Truck with 10 Inch Wheel Rubbermaid
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | 1306-L3 |
| Manufacturer Part # | 1306-L3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 6 lbs |
| Weight | 6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid 1306-L3 1/2 Cu Tilttrk 10" Wheel