RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 130446 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 130446 5.05 Inch Tunnel Filler Sturdy Stainless Steel for Food Processing
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 130446 |
| Manufacturer Part # | 130446 |
| Height | 0.95" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 24.65" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 130446 Tunnel Filler