RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 1301622 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 1301622 10 Inch Board Composite Cut for Food Prep
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 1301622 |
| Manufacturer Part # | 1301622 |
| Height | 4" |
| Width | 14" |
| Depth | 73" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 1301622 Board Composite Cut 1/ 2x10x72