RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13014.4 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 13014.4 2.75 Inch Overload Relay Stainless Steel 1.6 to 2.5 Power
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13014.4 |
| Manufacturer Part # | 13014.4 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13014.4 Overload Relay 1.6 To 2.5 Powe