RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13012.29 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 13012.29 2.2 Inch Surge Absorber 200 to 240VAC Electric Component
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13012.29 |
| Manufacturer Part # | 13012.29 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13012.29 Surge Absorber Mov 200 240vac
