RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 13004401 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 13004401 Screw 0.3 Inch Flat Head RoHS Metal Fastener
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 13004401 |
| Manufacturer Part # | 13004401 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 13004401 Screw Tf/flat Rohs
