RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 13-13075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 13-13075 8 Inch OEM Evaporator Fan Motor Dayton with Reliable Airflow
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 13-13075 |
| Manufacturer Part # | 13-13075 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 13-13075 Evaporator Fan Motor Dayton #
