RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 13-13066 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 13-13066 9 Inch Fan Motor 1/3 HP 208-230V Air Cooled
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 13-13066 |
| Manufacturer Part # | 13-13066 |
| Height | 8" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 12" |
| Weight | 13.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 13-13066 1/3 Hp 208-230v 60hza 1ph 2.9a
