Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13-106930 11 Inch Stainless Steel Electric Heater Mat with Corrosion Resistance
Item:
#1511398
Technical details
| Manufacturer | Piper Products |
|---|---|
| Model Number | 13-106930 |
| Manufacturer Part # | 13-106930 |
| Height | 5.8" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13-106930 11 Inch Stainless Steel Electric Heater Mat with Corrosion Resistance
