RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 13-0674-15 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 13-0674-15 Tubing Per Ft. OEM Metal for Scotsman Refrigeration
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 13-0674-15 |
| Manufacturer Part # | 13-0674-15 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 13-0674-15 Tubing Per Ft.
