RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12C916 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12C916 23 Inch retrofit kit to pH filtration for deep fryer
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C916 |
| Manufacturer Part # | 12C916 |
| Height | 10" |
| Width | 23" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C916 Kit Retrofit Ucp Filtration To Ph Filtr