RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12C808 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12C808 18 Inch Deep Fryer Washwand Assembly with 6ft Hose
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C808 |
| Manufacturer Part # | 12C808 |
| Height | 2.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C808 Washwand Assembly E3kf 14/8 Fryer 6ft U
