RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12C460 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12C460 18 Inch Grill Vat Mesh with 12 1/2 Inch Handles Stainless Steel
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12C460 |
| Manufacturer Part # | 12C460 |
| Height | 0.2" |
| Width | 17" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12C460 Grill Vat Mesh 18in W/12 1/2in Handles