RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12B880-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12B880-C 15 Inch Stainless Steel Washdown Assembly 120 Inch with Durable Design
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12B880-C |
| Manufacturer Part # | 12B880-C |
| Height | 4.65" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 22.1" |
| Weight | 5.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12B880-C Wshwnd Assy G0a Sc/t 120in Ubr
