FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12B856 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12B856 16 Inch Washwand Assembly Stainless Steel 17ft with Filter
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12B856 |
| Manufacturer Part # | 12B856 |
| Height | 5.5" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 22.15" |
| Weight | 31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12B856 Washwand Assembly A6a Filter 17ft