RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12B811 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12B811 3.65 Inch Handle Bv Drain Long Pnp for Deep Fryer
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12B811 |
| Manufacturer Part # | 12B811 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12B811 Handle Bv Drain Long Pnp (lg/mb)
