FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12B122 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12B122 15 Inch Hose Suction Line 1/2 Inch NPT Threaded
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12B122 |
| Manufacturer Part # | 12B122 |
| Height | 5.75" |
| Width | 11.7" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 3.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12B122 Length 15" Hose, 381 Mm Hose, National Pipe Thread 1/2"
