RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 12A021 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12A021 9.5 Inch Blower Motor Electric Replacement Component
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12A021 |
| Manufacturer Part # | 12A021 |
| Height | 6" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 4.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12A021 Voltage 115/208-230 V Ac
