RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial restaurant ranges.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 1299-8 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 1299-8 2.55 Inch Horizontal Switch Door Snap Component
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 1299-8 |
| Manufacturer Part # | 1299-8 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 1299-8 Switch Door Horiz. Only Snap
