Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 1295-5 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 1295-5 3/8 Inch Signal Light Red Chrome Bezel Electric Burner
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 1295-5 |
| Manufacturer Part # | 1295-5 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 1295-5 Signal Light 125v [ Fits Hole 3/8" X 1-5/16" ], [1/4" Tabs ] [color Red ("burner")] [ Type Hat Flat ], [ Bezel Chrome] [ Fastener Lock Tabs], Montague Oven Sreies 115
