RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 1294 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 1294 25 Inch Shelf Gray Corrosion Resistant OEM Commercial Supply
| Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | 1294 |
| Manufacturer Part # | 1294 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall 1294 Shelf Gray 17 3/8 X 25 0.14285714286
