RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 1293-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 1293-0000 4.05 Inch Chrome Cap Sight Liquid Monitoring Component
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 1293-0000 |
| Manufacturer Part # | 1293-0000 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 1293-0000 Material Chrome, Inner Diameter 3/16", 5 Mm, Outer Diameter 13/16", 21 Mm, Depth 1/2", 13 Mm
