RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 1292-0000 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 1292-0000 0.7 Inch Diameter Glass Shield Base Washer for Bloomfield Curtis
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 1292-0000 |
| Manufacturer Part # | 1292-0000 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 1292-0000 Tomlinson Glass Shield Base Washer, .60" Od X .30" Id X .180" Thick For Under Glass, Bloomfield, Curtis
