RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 129-CDD-0030-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 129-CDD-0030-S 8 Inch Condensate Support Pan to 4400 Series
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 129-CDD-0030-S |
| Manufacturer Part # | 129-CDD-0030-S |
| Height | 1.55" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 18.7" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 129-CDD-0030-S Support Cond Pan 4400 Long
