RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 129-0233-A heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 129-0233-A 22 Inch Stainless Steel Panel Side Vao for Food Prep
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 129-0233-A |
| Manufacturer Part # | 129-0233-A |
| Height | 1" |
| Width | 22" |
| Depth | 68" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 129-0233-A Panelsidevao 5/5