Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 1286-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 1286-0000 8 Inch Length Shield Sight Glass Aluminum Chrome
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 1286-0000 |
| Manufacturer Part # | 1286-0000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 1286-0000 Material Aluminum, Length 8", Inner Diameter 5/8", Outer Diameter 3/4"
