RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 128489 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 128489 .755 Inch Diameter Collar Set for Commercial Ventilation Systems
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 128489 |
| Manufacturer Part # | 128489 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 128489 Collar Set .755" Dia
