FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12834-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12834-C 13.75 Inch Hose Assembly for Waste Oil Disposal 8ft
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12834-C |
| Manufacturer Part # | 12834-C |
| Height | 2.9" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 15.35" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12834-C Hose Assy Disposal Shrtng 08ft