RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial grills and griddles.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 1281 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 1281 Drain Valve 2.5 Inch for If Counter Top and IFS 25 Stainless Steel
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 1281 |
| Manufacturer Part # | 1281 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 1281 Drain Valve (for If Counter Top & Ifs 25
