- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 1278-A 6.3 Inch Upper Slide Assy Automat with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 1278-A |
| Manufacturer Part # | 1278-A |
| Height | 3.4" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 1278-A Upper Slide Assy Automat