RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 127738 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 127738 1.15 Inch Shelf Clip Stainless Steel for T3000 Series
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 127738 |
| Manufacturer Part # | 127738 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 127738 Shelf Clip T3000 Series Rf/fz
