Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1277-DAB 4.15 Inch OEM Faucet Repair Kit with Durable Components
Item:
#1182963
Technical details
| Manufacturer | Chicago Faucet |
|---|---|
| Model Number | 1277-DAB |
| Manufacturer Part # | 1277-DAB |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.75" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1277-DAB 4.15 Inch OEM Faucet Repair Kit with Durable Components
