RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen -12767 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen -12767 4.05 Inch Fan Delay Relay Control with Traulsen G12000 G12001
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | -12767 |
| Manufacturer Part # | -12767 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen -12767 Fan Delay Relay Control, Traulsen G12000 G12001
