Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 127157 3.9 Inch 5 Amp 250 V Fuse for Electrical Circuit Protection
Item:
#1508561
Technical details
| Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 127157 |
| Manufacturer Part # | 127157 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 127157 3.9 Inch 5 Amp 250 V Fuse for Electrical Circuit Protection
