Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 1267WT0014 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 1267WT0014 1.25 Inch Stainless Steel Hinge Cam Rise for Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 1267WT0014 |
| Manufacturer Part # | 1267WT0014 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 1267WT0014 Hinge Cam Rise