RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12586.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 12586.0001 3.4 Inch Bracket Thermistor Assembly to Monitor Temperature
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12586.0001 |
| Manufacturer Part # | 12586.0001 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12586.0001 Bracket/thermistor Assembly H10x
