Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12570 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 12570 Silicone Grommet for Temp Sensor Fits 7/8 Inch Hole
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12570 |
| Manufacturer Part # | 12570 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12570 Grommet For Temp Sensor, Fits 7/8" Hole Silicone Has .290" Hole In Ctr, Bunn-o-matic
