RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 12567-U01-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12567-U01-C 6.95 Inch Scraper Filter Tub with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12567-U01-C |
| Manufacturer Part # | 12567-U01-C |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12567-U01-C Scraper Filter Tub
