RestaurantSupply.com is your trusted source for Savory toasters and breakfast equipment.
- Authorized Savory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Savory 12551SP OBS @ LIN toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory 12551SP OBS @ LIN 12 Inch Conveyor Belt Stainless Steel With Savory Toaster
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 12551SP OBS @ LIN |
| Manufacturer Part # | 12551SP OBS @ LIN |
| Height | 3" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 12551SP OBS @ LIN Conveyor Belt, S/s 12" Wide X 45 Links 33" Long, Savory Toaster Rb-33 Series Rt-2
