RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 125481 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 125481 7 Inch Gas Screen Asby Burner Stainless Steel with OEM Design
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 125481 |
| Manufacturer Part # | 125481 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 125481 Screen Asby Burner