Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 12541 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 12541 72 Inch Hose Wash Down Fittings Heavy Duty Cleaning Tool
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 12541 |
| Manufacturer Part # | 12541 |
| Height | 2.7" |
| Width | 13.85" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 12541 Hose Wash Down 72" W/ Fittings
