RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 125048 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 125048 6.9 Inch Discharge Plate Stainless Steel OEM with Robot Coupe
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 125048 |
| Manufacturer Part # | 125048 |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 125048 Discharge Plate R301