Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hussmann aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hussmann units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hussmann 125012012 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hussmann 125012012 5 Inch Axial Fan Motor 115v 20w Traulsen
| Fits with Manufacturer | Hussmann |
|---|---|
| Model Number | 125012012 |
| Manufacturer Part # | 125012012 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hussmann 125012012 Axial Fan Motor, 115v 50/60hz 20w, Traulsen
