Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 125-11102 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 125-11102 Toggle Switch 1/2 Inch SPDT Center Off Silver
| Fits with Manufacturer | Fast |
|---|---|
| Model Number | 125-11102 |
| Manufacturer Part # | 125-11102 |
| Height | 2.2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fast 125-11102 [ Toggle Switch ] [ Fits Hole 1/2" ] [ On/off/on ], [ Spdt (ctr-off) ] [ Terminals 3 (1/4" Tabs) ], [ Amp/volt 20a/125v 10a/277v ] [ Color -silver], Cres-cor Warmer Phu-18-747-(18 19). Series 120-ph 121-ph., Jackson Dishwasher "start" 10ab 10aprb 10lt 100b 100l, 100prb., Keating Fryer 10x11 14 Aa 10x11 14 Bb 10x11 14 Cmg 10x11 14, Ts 18-20 Aa 18-24 Bb 18-24 Ts 34x24 Bb 34x24, Ts Aa Bb Cmg Gas Fryer Pre 2000 Ts
