RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 12490902 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 12490902 3 Inch Handle Door OEM Replacement for Refrigeration
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 12490902 |
| Manufacturer Part # | 12490902 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 12490902 Handle Door
