- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 124751-3 2-5/8 Inch Brass and Stainless Steel Gear with Keeway
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 124751-3 |
| Manufacturer Part # | 124751-3 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 124751-3 Brass/ss 29 Tooth Gear 2-3/8" Dia 5/8" Hole With Keeway, Hobart Mixer A120 A200 Transmissions
